Do darmowej dostawy brakuje Ci:
do kasy suma: 0,00 zł
Producenci

D'Addario

ZNACZNY WPŁYW NA MUZYKĘ, NIE NA ZIEMIĘ

Każdego dnia firma D'Addario stara się w sposób zrównoważony dostarczać muzykom najbardziej innowacyjne akcesoria muzyczne na świecie.

JAKOŚĆ I PRECYZJA

Dzięki zastrzeżonym materiałom, maszynom i procesom produkcyjnym nigdy nie przestają majstrować i marzyć o lepszych sposobach przekraczania oczekiwań muzyków.

INNOWACJA

Niezależnie od tego, czy chodzi o eksperymentowanie z nowymi materiałami, czy zapuszczanie się w nowe linie produktów, nieustannie wyobrażają sobie nowe sposoby inspirowania graczy na całym świecie.
To nieustające dążenie do perfekcji było pionierem w produkcjach takich jak brąz fosforowy w 1974 r. W ten sposób zbudowano pierwszą zautomatyzowaną maszynę do nawijania strun. I w ten sposób firma zdobyła więcej patentów na produkty muzyczne niż ktokolwiek inny w tej branży.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Od programów zrównoważonego rozwoju po procesy zmniejszające ilość odpadów, wykorzystują bogate doświadczenie muzyczne i wiedzę produkcyjną, aby wprowadzać zmiany środowiskowe i społeczne.

RÓŻNORODNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

Jako stale powiększająca się rodzina muzyków, inżynierów i artystów, którzy są pasjonatami muzyki, są zaangażowani w pielęgnowanie różnorodnej kultury szacunku dla siebie nawzajem i naszej planety.

Koniecznie sprawdź naszą ofertę strun D'Addario do gitary akustycznej i elektrycznej. Przetestuj je już teraz na swoim instrumencie, satysfakcja gwarantowana.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl